UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEG

Uroczyście pożegnaliśmy się ze szkołą dnia 23 czerwca 2017r. Podczas akademii zorganizowanej z tej okazji Pani Dyrektor Beata Kęder, występując po raz ostatni w roli dyrektora gimnazjum, wygłosiła wzruszające przemówienie, w którym przypomniała historię powstania i tworzenia naszej szkoły. Wspomniała jej największe sukcesy oraz podziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że dzisiaj możemy być dumni z naszych osiągnięć – wicedyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkoły, wszystkim sponsorom i przyjaciołom gimnazjum, a przede wszystkim naszej wspaniałej młodzieży.

Rozkład zajęć

Brak dokumentów do wyświetlenia.

Wydarzenia w naszej szkole

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEG

Publikacja: 27-06-2017

Ważna informacja dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas siódmych.

Publikacja: 27-06-2017

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że na podstawie Uchwały Rady Gminy Zabierzów z dnia 31.03.2017r. nasze Gimnazjum im. Jana Matejki zostanie z dniem 1 września 2017r. włączone do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabierzowie. W związku z tym zgodnie z założeniami nowej reformy edukacji nie będzie już naboru do klas pierwszych gimnazjum.

Pożegnanie klas trzecich

Publikacja: 22-06-2017

Dnia 22 czerwca 2017r. w przeddzień zakończenia roku szkolnego tradycyjnie pożegnaliśmy odchodzące od nas klasy trzecie. Tym razem była to bardzo smutna uroczystość, ponieważ nie tylko trzecioklasiści żegnali się z naszym gimnazjum. W sposób symboliczny wszyscy pożegnaliśmy się ze szkołą, która tak wspaniale funkcjonowała przez wszystkie lata swojego istnienia. Pomimo kilkunastu lat twórczej, dobrej pracy nauczycieli i dyrekcji, mimo wymiernych osiągnięć, mimo rzesz zadowolonych uczniów i rodziców, nasze Gimnazjum im. J. Matejki, jak i pozostałe gimnazja w naszym kraju, przestaje istnieć. Smutna, deprecjonująca zmiana, której jesteśmy zmuszeni się poddać.

KONKURS MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Publikacja: 20-06-2017

Dnia 5 czerwca 2017 r. odbyła się kolejna edycja Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego, który wszedł na stałe do programu naszego gimnazjum. Przystępujący do niego uczniowie musieli wykazać się wiedzą z przedmiotów ścisłych tj. z matematyki, fizyki, chemii, geografii i biologii. Ze względu na wzrastający poziom wiedzy uczniów, konkurs przeprowadzony został na trzech różnych poziomach - odrębnie dla klas pierwszych, drugich oraz trzecich.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Publikacja: 19-06-2017

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się według następującego porządku: 8:00 - msza święta w kościele parafialnym w Zabierzowie 9:00 - apel na hali sportowej 9:30 - spotkania w wychowawcami w salach

Kontakt z Gimnazjum