Projekty matematyczne

Od 2010

diagnoza uczniów z matematyki na każdym etapie kształcenia w ramach Ogólnopolskiego projektu „Lepsza szkoła” organizowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe,

2010-2012

zajęcia Koła Matematycznego w ramach Małopolskiego projektu “DiAMEnT-dostrzec i aktywizować możliwości, energię, talenty”.

2010-2014

zajęcia Koła Matematyczno-Fizycznego w ramach Ogólnopolskiego projektu „Uczeń OnLine”.

2014-2016

zajęcia Koła Matematycznego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Uniwersytet Młodych Wynalazców, projekt „Konfiguracje prostych i stożkowych” przy współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie.

2015-2017

uczniowie klasy z Innowacją matematyczną „Matematyka INTERaktywnie” zostali objęci Patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

2017

zajęcia Koła Matematycznego i warsztaty matematyczne „Burza mózgów” dofinansowane przez mFundację mBanku w ramach IV edycji konkursu grantowego programu mPotęga,