Polskie godłolibrus
Gimnazjum im. Jana Matejki w Zabierzowie

NASZA UCZENNICA JULIA LATOSIŃSKA ZDOBYWCZYNIĄ TYTUŁU „TALENT MAŁOPOLSKI 2015”

NASZA UCZENNICA JULIA LATOSIŃSKA ZDOBYWCZYNIĄ TYTUŁU „TALENT MAŁOPOLSKI 2015”

Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować, że uczennica naszego gimnazjum Julia Latosińska wzięła udział w tegorocznym XXVIII Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych w Dobczycach i zdobyła tytuł „TALENT MAŁOPOLSKI 2015”.

Wiadomość ta nie dziwi zapewne tych, którzy choć raz usłyszeli śpiewającą Julię. Jej niesamowita barwa głosu oraz cudowne interpretacje mniej lub bardziej znanych utworów, niejednokrotnie zachwycały publiczność przed którą występowała. Często uświetniała swoimi piosenkami wiele szkolnych i gminnych uroczystości.

Nie jest to pierwszy sukces wokalny Julii, ale z pewnością jeden z najważniejszych. Ma ona już na swoim  koncie takie osiągnięcia, jak: Grand Prix XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu „Nowa Piosenka w Starym Krakowie”, pierwsze miejsce w Konkursie Pieśni Legionowej i Żołnierskiej, a tym samym udział w koncercie laureatów Loch Camelot w Krakowie, a także zdobycie nagrody specjalnej w VII Konkursie Piosenki Polskiej „Zabierzowiana 2015”.

Rozwijająca się coraz wspanialej kariera wokalna Julii Latosińskiej nie uszła uwadze pani Wójt Elżbiety Burtan, która w oficjalnym liście otwartym przekazała jej wyrazy uznania i gratulacje oraz życzenia, które warto w tym miejscu zacytować:

„Życzę Ci droga Julio dalszego rozwoju pasji, talentu i jak najwięcej występów zarówno na naszych scenach, jak i na tych największych w świecie”

List ten został odczytany przez panią Dyrektor Beatę Kęder wobec całej społeczności naszego gimnazjum w dniu 1 września 2015r. Wszyscy przyłączają się do tych życzeń i trzymają kciuki za dalszą karierę Julii.