EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 2017 Z UDZIAŁEM NASZEJ MŁODZIEŻY

Na godzinę przed zachodem słońca w niedzielę 1 października Istoty Cienia opuściły magiczne portale, aby opanować królewskie miasto Kraków. Trzy pięcioosobowe grupy z klas gimnazjalnych naszej szkoły podjęły próbę oswojenia stworów mówiących w pięciu językach obcych. Udało im się pokonać „Leszego – Grubokorego”, czyli zielonego twardziela, który opanował Instytut Austriacki, atakującego znienacka kijem oraz „Żmija” wijącego się w korytarzach Instytutu Goethego.

Rozkład zajęć

Wydarzenia w naszej szkole

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 2017 Z UDZIAŁEM NASZEJ MŁODZIEŻY

Obóz EUROWEEK 2017

Publikacja: 08-10-2017

Uczniowie klas gimnazjalnych (2A oraz 2B) rozpoczęli ten rok szkolny w wyjątkowy sposób. Podczas, gdy inni maszerowali dziarsko do szkoły, oni przebywali w Marianówce koło Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie uczestniczyli w obozie szkoleniowym Euroweek. W czasie kilkudniowego pobytu młodzież brała udział w niezwykle interesujących zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy pochodzących z różnych części świata.

"Anielska Poczta"

Publikacja: 08-10-2017

Drodzy Uczniowie zachęcamy do włączenia się do akcji!

Zebranie Rady Rodziców

Publikacja: 01-10-2017

Zapraszamy przedstawicieli klas do Rady Rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 04.10.2017 tj. w środę o godzinie 18.00, w świetlicy Szkoły Podstawowej przy ul. Szkolnej. W związku z reformą oświaty i utworzeniem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Gimnazjalnymi na zebranie zapraszamy przedstawicieli klas:

Szkoła Dydaktyki Matematyki w Zabierzowie

Publikacja: 27-09-2017

15 września bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Zabierzowie przy ulicy Kolejowej 15 (w dawnym budynku gimnazjum) odbyły się warsztaty dla nauczycieli matematyki, którzy brali udział w XXVIII Szkole Dydaktyki Matematyki.

Kontakt z Gimnazjum

GIMNAZJUM IM. JANA MATEJKI W ZABIERZOWIE