Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania

Zebrania odbędą się dnia 24 stycznia 2018 r. (środa) według następującego porządku:

Rozkład zajęć

Wydarzenia w naszej szkole

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania

Publikacja: 01-12-2017

MATEMATYKA PÓŁ ½ ŻARTEM ½ SERIO

Publikacja: 07-01-2018

Szkolny konkurs na wiersz, aforyzm, piosenkę o matematyce rozstrzygnięty! Jury złożone z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na czele z Julią Moląg, nauczyciela języka polskiego pani Lucyny Czopek i nauczyciela matematyki pani Anny Ochel przyznało nagrody rzeczowe za twórczość własną:

GimZa ITV – czyli szkolna internetowa telewizja

Publikacja: 02-01-2018

Zapraszamy do oglądnięcia wiadomości szkolnych z lekcją języka angielskiego w GimZa ITV – czyli szkolnej internetowej telewizji działającej w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Zabierzowie! Nasza telewizja to jeden z rezultatów projektu „ GimZa Club – zajęcia teatralno- multimedialne w języku angielskim”.

Zakończenie projektu Burza Mózgów

Publikacja: 21-12-2017

Od połowy września do listopada trzynastu uczniów klas gimnazjalnych wraz z opiekunkami Anną Ochel i Lucyną Krupą pracowało nad przygotowaniem matematycznych warsztatów dla rówieśników. Część zadań i konkurencji została wyszukana w różnych dostępnych książkach i opracowaniach matematycznych, a część uczniowie stworzyli samodzielnie. Podczas zajęć musieli oni opracować całą koncepcję warsztatów oraz zadbać o najmniejsze szczegóły każdego stanowiska zadaniowego. Podczas burzliwych rozmów wybrane zostały najpraktyczniejsze i najciekawsze pomysły.

GimZa ITV

Publikacja: 21-12-2017