Zdrowe odżywianie z Centrum Dietetycznym NATUR HOUSE

Zdrowe odżywianie z Centrum Dietetycznym  NATUR HOUSE

W dniach  6-10 listopada 2017 roku w naszej szkole uczniowie klas VII szkoły podstawowej, oraz  klasy II i III oddziałów gimnazjalnych miały możliwość uczestniczyć w  prelekcjach na temat zdrowego odżywiania .

Celem warsztatów było kreowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz wyrobienie chęci sięgania po zdrową  żywność. Na zajęciach poruszana była tematyka wartości odżywczych warzyw i owoców, a także innych produktów spożywanych na co dzień. Zajęcia prowadzone  były  przez dietetyków Aleksandrę Cieciorę  oraz Paulinę Ciupka.  Uczniowie dowiedzieli się jak z odpowiednich produktów czerpiemy wartości odżywcze  i witaminy do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby sprawnie funkcjonować potrzebujemy dobrego paliwa, czyli zdrowych, pełnowartościowych produktów.